Kare Ray Spot Kollu

KARE RAY SPOT KOLLU

Ray spot armatürleri, kullanıcılara sunduğu hareket özgürlüğü ve esneklik sayesinde tercih edilen aydınlatma ürünlerinden biridir. Kare Ray Spot Kollu, bu özellikleriyle Ray Spot Armatürler kategorisinde öne çıkan bir üründür. Genellikle duvarlara veya doğrudan tavana kolayca monte edilebilir. Giyinme odalarından mağaza vitrinlerine, depolardan sunum alanlarına kadar görsel önem taşıyan birçok alanda kullanılır.

Ürünün hareket kabiliyeti sunan ray kısmı, dikkatlice boyanmış ve kablo yolu izole edilmiştir. Bu sayede estetik bir görünümün yanı sıra güvenli bir kullanım sağlanmış olur. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle uyumlu olan “Kare Ray Spot Kollu,” 2 adet ray spot ve uygun uzunluktaki siyah ray ile birlikte gönderilir. Montajı hızlı ve pratiktir, bu da ürünün kullanıcı dostu olduğunu gösterir.

Kare Ray Spot Kollu, işlevselliği ile mekanınıza modern bir hava katarak estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirir. Ayrıca, ürünün sağlam yapısı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Işığı istenilen yöne çevirme olanağı sunarak mekanınızın aydınlatma ihtiyacını karşılamak için ideal bir tercihtir.ÜRÜN KODU: TL-RYSP-5030
GÜÇ: 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum, Dış Kasa Saç
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, Antrasit, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl