Lineer Aydınlatma

Birçok Mekan içerisinde en fazla kullanımı gerçekleşen lineer led aydınlatma armatürleri, oldukça geniş alanlar için uygun bir üründür. Bu sebeple de kullanım alanı geniş olması ile tercih edilen mekanlar içerisinde ışığın en güçlü şekilde verilmesi açısından önemi oldukça fazladır. Renk, boyut, watt ve şekil seçenekleri ile şık bir görünüm sunar. Kullanım alanları ise aşağıda verilmiştir,

 • Ofis / Mağaza
 • Villa
 • Kütüphane
 • Spor Salonları,
 • Hoteller,
 • Avmler
 • Fabrikalar,
 • Otomotiv firmalarının vazgeçilmez ürünlerinden olan lineer led aydınlatma armatürleri yüksek geçirgenliğe sahip olması önemlidir.

Opal difüzörlü alüminyum enjeksiyon kasalı osram samsung smd led tridonic driver yada eaglerise driverlı üretilmektedir. Bu sebeple de oldukça uzun ömürlü ve kullanımı açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Optimum aydınlatma sağlar. Mekanları aydınlatarak artı değer katan şıklığı sunmaktadır. Üretimlerimizde en iyi kalitede malzeme kullanımı sağlamaktayız. Bu sebeple de dayanıklı olmaları ile birçok üründe kullanım alanı değişim göstermektedir.

Yüksek verim sağlanan ledli aydınlatma ürünleri için avantajlar oldukça fazladır. Ekonomik boyutu ile birlikte kullanım açısından birçok alana yayılım sağlar. Boyut, renk, watt ve şekil açısından en iyi ürünlerin üretimini sağlamaktayız. Farklı seçenekleri ile birlikte led teknolojisini mekanlara ve daha pek çok yere sığdırmayı başardık. Lineer led ürünlerde ışık gücü her birinde değişim gösterir. Bu sebeple de kullanımı gerçekleşecek alana göre seçimi yapılır.

Lineer led aydınlatma ürünleri üç ayrı kategoride ele alınır. Belirtilen alanlar ise aşağıda verilmiştir,

 1. Sıva altı
 2. Sıva üstü
 3. Sarkıt

Sıva Üstü Sıva Altı Sarkıt ve Dekoratif Lineer

Kullanım alanları ile birlikte sıva altı, sıva üstü  ve sarkıt olarak değerlendirilen dekoratif lineer ürünler oldukça kullanışlıdır. Hem geniş alanda kurulum imkanı mevcut olup hem de belirtilen konuda en iyi aydınlanmayı sağlar. Bu sebeple de lineer led aydınlatma  ürünlerinde kalitenin hakim olduğu önemli bir kurulum mekanizması ve kalitesi mevcuttur. Beklentiyi en iyi şekilde karşılayan ürünler için öncelikle tercih edilen birinci kalite malzemeden üretilen lineer led aydınlatma ürünleri birçok ışık seçeneği mevcuttur. Üretim olarak 30w 50w ışık seçenekleri mevcuttur (2700K  3000K  4000K 6000K 6500K). Üretimde kullanılan seçenekler için müşteriler tarafından tercih oldukça fazladır.

Sıva üstü lineer sıva altı ( ankastre ) olarak da etkin bir kullanım alanı mevcuttur. Özellikle ürünlerin mekanlarda soft ışıkla buluşması önemlidir. Bu açıdan bakıldığında estetik bir görünüm verdiği bilinen lineer led aydınlatma ürünleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. İstenilen ral kodunda elektro statik toz boya yapılmaktadır. Bu durumda farklı renklerinin yapılabileceğin göstermektedir. Gri, siyah ve beyaz renkleri en çok tercih edilenlerdir. Lineer armatürler için yüksek verim alındığı gibi aynı zamanda da kolay montaj ile kurulum sağlanmaktadır. Farklı uzunlukta üretimi yapılan lineer aydınlatma ledleri, mekanlarda istenilen estetik forma göre değişim gösterir.

İç mekan aydınlatma olarak bilinen lineer ledler, dış mekan için de görsel bir estetik sunumu yapar. Fark edilir kalitesi ile birlikte üretimi sağlanan ürünler için beyaz ışık veya gün ışığı oldukça fazla tercih edilmektedir. Sarkıt ürünlerin kullanımı ise oldukça yaygındır. Bu durum sebebi ile de iç mekanlarda geniş alanları kapsaması ile de kolaylıkla kurulumu yapılır. Mekan sahiplerinin ve daha pek çok alan içerisine kurulan sarkıt lineer armatürler, dekoratif olarak kullanımı oldukça yaygın olması sebebi ile tercih edilen önemli ürünlerdir. Aydınlatan lineer led ışıklandırma olarak dekorasyona uyum sağlayan aydınlatma armatürleri kaliteli üretimiyle önemli mekanları süslemektedir.

Dali Dim Lineer

Aydınlatma çeşitleri arasında en çok Dali’nin açılımı “Digital addressable lighting Interface” olarak bilinmektedir. Türkçe anlamı ise, Dijital Adreslenebilir Aydınlatma Arayüzü olarak çalıştırılır. En çok tercih edilen ürün çeşidi olan Dali aydınlatma ledleri, iki yönlü veri iletişimi sağlar. Bu açıdan bakıldığında da iki yönlü akışın sebebi ticari yapılarda kullanılan otomasyon sistemi olmasıdır. Led aydınlatmalı armatürleri kullanıldığında Dali ile kullanım sağlanırsa kullanılan armatürün sorunsuz şekilde kullanılır olması sağlanır. Tasarruflu bir cihaz olmasına karşın aydnlatma ürünleri açısından oldukça önemlidir.  Birçok ticari alanda kullanımı sağlanan dali, kontrol sistemi ile çalıştırılır. Kullanım alanları ise aşağıda verilmiştir,

 • Balastlar
 • Sürücüler
 • Kontrol üniteleri
 • Aydınlatma armatürleri
 • Acil aydınlatma armatürleri

Belirtilen alanlar tek bir kontrol sistemi ile yönetilebilir. Bu sebeple de aydınlatma alanları oldukça geniştir. Dal idim lineer armatürleri 4 telli ve 3 fazlıdır. Beş yıl garantili olması ile de uzun ömürlü bir çalışma sağlar. Böylelikle beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürünler arasındadır. Güç değiştirilebilmektedir. Aynı zamanda duvar ile teması arasında belirli mesafe bulunur. Watt değişimi mümkündür. Beyaz ve siyah gövdeye sahiptir. Dekorasyona göre farklı seçenekleri de kullanılır. Aydınlatma kitli birçok ledli armatür çeşidi  mevcuttur.

Farklı watt çeşitleri ile birlikte kullanımı sağlanan ürünlerde en iyi seçenekler dekorasyona uygun olan ürün lokasyonlarıdır. Her kullanım alanı değişim gösterdiği için bazılarında sarkıt led armatürler daha fazla tercih edilmektedir. Evlerde de geniş alana sahip olmalarına göre uygulama mümkündür. Uygun fiyatlarda satışı yapılan ürünümüz ile istenilen geniş alana iç cephe kısmında yer vererek kullanımı sağlanır. Böylelikle beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Dali dim lineer , birçok açıdan sağladığı tasarrufla birlikte tercih edilmektedir.

Acil Aydınlatma Kitli Lineer

Her zaman acil durumlar için kullanımın gerektiği led aydınlatma armatürleri de bulunmaktadır. Bu sebeple de gelecek teknolojilere uyumlu acil kitli lineer tercih edilmektedir. Fark edilir kalitesi ile ürünlerde kullandığımız materyallerin hepsi birinci sınıf kalitedir. Bu sebeple de bozulma arızalanma olmadan uzun ömürlü çalışma sağlar. Acil durumlarda kullanımı sağlanacak olan aydınlatma ürünleri ile birlikte hem basit kurulum hem de enerji tasarrufu ile çalışma sağlar. Aydınlatma kitleri ise, içeriğine göre herhangi bir mekanda ışıkların kapanması ile birlikte devreye giren enerji sistemidir.

Bazıları pil destekli olarak çalışırken, bazı acil aydınlatma ledleri de pilsiz çalışma sağlar. Acil yönlendirme armatürünün olmaması i ise mekanda belirecek karışıklığın oluşmasını sağlar. Böylelikle binalarda bulundurulması zorunlu olan ledli aydınlatma armatürleri hayati anlamda önemli ürünlerdir. Bu sebeple de beklentiyi kalitesi ile en iyi şekilde karşılayan ürünlerimiz hiçbir ahşama veya bozulma yaşatmaz. Dekoratif lineer avizeler de en fazla kullanılan çeşitlerdendir. Dekorasyon ürünleri arasında yerini alan avizeler de sarkıt olarak kullanımı oldukça fazladır. Acil durumlarda insanların kargaşa yaşamadan çıkışını sağlayan önemli bir cihazdır. Hem aydınlatma hem de acil durum ledi olarak bilinir. Birçok farklı çeşidi üretim yapılarak müşterilerin beğenisine göre imalat yapılmaktadır. Üretilen ledli aydınlatmalar ise aşağıda verilmiştir,

Yukarıda verilen aydınlatma ürünleri içerisinde farklı şekiller bulunmaktadır. Belirtilen formlarda üretim sağlanarak dekorasyona yardımcı ürün bulundurulmaktadır. Lineer led aydınlatma armatürleri yüksek geçirgenliğe sahip opal difüzörlü alüminyum enjeksiyon kasalı  olarak üretilir. Osram,  samsung,  smd led, tridonic driver yada eaglerise driverlı üretilmektedir. Böylelikle birçok yönlü üretim mekanizması ile her alana göre imal edilmektedir.