Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot fiyatları ne kadar olduğu da ihtiyaç sahipleri açısından son derece önemli diyebileceğimiz hususlardan biridir. Soğutucu aliminyum enjeksiyon şekilde tasarlanmış olmasından dolayı dayanıklık seviyesinin iki kat daha fazla şekilde çıkmasını sağlamasına neden olmaya başlamıştır. Bu özelliği haliyle kullanımı yapılacak olan LEDlerin de ömrünün daha da arttırılmasına yardımcı oluyor. Led ömrünün daha da uzun ömürlü bir şekilde yapılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız.

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot, son zamanlarda aydınlatma sektöründe oldukça popüler hale gelen bir üründür. Özellikle yüksek tavanlarda tercih edilmesi, bu ürünün dikkat çekici özelliklerinden biridir. Sıva altı led armatürler, yüksek kaliteli alüminyum kasalardan üretilmiştir ve bu kasalar hareketli başlıklara sahiptir. Bu sayede istenilen bölgeye kolaylıkla yönlendirilebilir ve aydınlatma açısını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yüksek tavanlarda veya geniş alanlarda aydınlatma işleminin en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot, istenilen yerin ideal bir şekilde aydınlatılmasını sağlayan bir üründür. Açılı reflektörü sayesinde daha iyi bir aydınlatma etkisi elde edebilir ve istenilen alanı daha iyi görebilirsiniz. Ayrıca, zeminin de aynı şekilde aydınlatılmasına yardımcı olur. Bu özellikleriyle hem evlerde hem de ticari alanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot’un kullanımı, günlük hayatta giderek daha yaygın hale gelmektedir. Toz boyalı çerçeveleri sayesinde şık ve estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda dayanıklılığı da sağlar. Işık kaynağı, istenilen her yere güçlü bir şekilde yayılır ve yaşam alanlarını en iyi şekilde aydınlatır. İç ve dış kısımları farklı renklere sahip olabilir, bu sayede dekorasyon tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, içerisinde istediğiniz ışıklandırma sistemini kullanabilirsiniz, böylece istediğiniz atmosferi yaratmanız mümkün olur.

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot, %99 saf alüminyumdan özel olarak üretilmiştir. Bu sayede uzun ömürlüdür ve dayanıklılığı garantilenir. Ayrıca enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur. Bu ürünü kullanarak hem enerji maliyetlerinden tasarruf edebilir hem de çevreye daha duyarlı bir şekilde aydınlatma yapabilirsiniz.

Sonuç olarak, Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot, kaliteli ve verimli bir aydınlatma çözümü sunan göz alıcı bir üründür. Yüksek tavanlarda veya geniş alanlarda kullanıldığında istenilen bölgelerin ideal şekilde aydınlatılmasını sağlar. Estetik tasarımıyla mekanlara şıklık katar ve farklı renk seçenekleriyle dekorasyon tarzınıza uyum sağlar. Dayanıklı ve enerji tasarruflu yapısıyla kullanıcılarına uzun süreli ve çevre dostu bir aydınlatma deneyimi sunar.ÜRÜN KODU: TL1-02-07-1
GÜÇ: 10W, 15W, 20W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHDØ
85857075
1001009090
140140100125
175175125160