Bat II Sıva Üstü Led Spot

Yüksek kalite standartlarındaki ürünü bundan sonra artık güvenli bir şekilde kullanmaya başlamanız mümkün hale dönüşmeye başlayacak. Bat II Sıva Üstü Led Spot aydınlatmaları ile yaşam alanlarınızda aradığınız daha farklı bir ışıklandırmayı da yakalamış olursunuz. Kaliteli diyebileceğimiz reflektör sistemlerine sahip şekildedir. Ana gövde kısmına göz atıldığı zaman ise çekme alüminyumdan tasarlanmaya başlamıştır.

Bat II Sıva Üstü Led Spot

Bat II Sıva Üstü Led Spot, alüminyum kasaya yerleştirilmiştir. İçerisindeki çip modülü sayesinde ışığın en etkili bir şekilde yayılmasını sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcıya avantaj sağlar. Ön bölümdeki difüzör, ışığın daha iyi yayılmasına yardımcı olur ve kullanılan yaşam alanlarında homojen bir şekilde dağılım sağlar. Bu özellikleriyle en iyi aydınlatma çözümlerini sunar. Aydınlatma kullanımında enerji tasarrufu da önemli bir konudur ve Bat II Sıva Üstü Led Spot bu konuda pratik çözümler sunar. Renk sıcaklığı, ışık gücü ve diğer aydınlatma çözümleri konusunda kullanıcıya kolaylık sağlar.

Bat II Sıva Üstü Led Spot’un uzun süreli kullanım imkanı sunması tercih edilme nedenlerinden biridir. Tamir veya bakım gerektirmez, bu da sorunsuz bir kullanım sağlar ve kullanıcıya zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlar. Uzun ömürlü ve estetik görünüme sahip olan bu led spor aydınlatmalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz ve şık bir aydınlatma atmosferi yaratabilirsiniz. Ayrıca, sıva üstü led spot ürünler özel boyalı şase seçeneğiyle sunulmaktadır ve gri, beyaz, siyah ve ral gibi çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu da kullanıcılara daha fazla seçenek sunar ve mekanlarına uyum sağlamalarını kolaylaştırır.ÜRÜN KODU: TL1-03-02-3
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl